logo

 

Lietuviški obuoliai!

Šampion Ligol  Delikates
 Alva  Redkroft  Lobo
 
Obuolių kaina: 1 dėžutė (13 kg) – sutartinė.
 
Obuolių aprašymas:
 
  1. Šampion –  vidutinio stambumo, apvaliai kūgiški, saldžiarūgščiai, labai skanūs. Odelė žalsvai geltona arba žalia, su raudonais dryželiais, kurie dažnai susilieja į juostas arba padengia visą vaisių.
  2. Ligol –  vidutinio stambumo ir stambūs apvaliai kūgiški, saldžiarūgščiai, skanūs. Odelė žalsva, tvirta, su raudonais dryželiais, vietomis susiliejančiais į vientisą raudonį.
  3. Delikates –  vidutinio dydžio arba dideli, apvaliai arba plačiai kūgiški, labai skanūs, saldžiarūgščiai. Odelė plona, šviesiai žalia, su išsiliejusiu raudoniu. Minkštimas baltas ir sultingas.
  4. Alva –  vaisiai vidutinio stambumo ir stambūs, apvalūs, kiek suploti, briaunuoti, saldžiarūgščiai, labai skanūs. Odelė blizganti žalsva, beveik visa padengta raudonais dryželiais. Minkštimas baltas ir sultingas.
  5. Redkroft – plokščiai apvalūs, vidutinio stambumo. Odelė vidutinio storio, lygi, matinė, padengta tamsiai rausvu išsiliejusiu raudoniu. Minkštimas kreminės spalvos, sultingas ir švelnus.
  6. Lobo – stambūs plačiai kūgiški arba apvalūs. Odelė žalsvai gelsva, beveik visa padengta išsiliejusiu raudoniu ir violetiniu apnašu. Minkštimas baltas, kartais prie odelės raustelėjęs, švelnus ir labai sultingas.
 
 


Obuolių užsakymas:

Užpildykite žemiau pateiktą užklausą ir mes susisieksime su Jumis!